Overview Reviews Product Description 14-Blade Product Videos Custom Field Product Reviews Write a Review Write a Review × Omron Omron MY4N-DC24 General Purpose Relay 24VDC Coil 5A@250VAC 30VDC USED Rating * Select Rating 1 star (worst) 2 stars 3 stars (average) 4 stars 5 stars (best) Name Email * Review Subject * Comments *